Датум: 11. Mart 2020 19:27 Категорија: Новости

У организацији Савеза фризерских клубова Београда, у склопу 33. сајма козметике, неге косе, естетике и здравља "Додир Париза" у Београду, одржано и Међународно такмичење мушких и женских фризера Отворени шампионат Србије „Hair Cup Belgrade“ у Хали 1А Београдског сајма, у недељу 07. aприла 2019. године.

У пратњи ученика су били: Миљан Вукадиновић, помоћник директора и организатор практичне наставе и Анђелка Сужњев, наставница практичне наставе.
Ученици су присуствовали и сајамском делу Манифестације са богатом понудом фризерског материјала, прибора и опреме познатих светских произвођача.
Свечаном проглашењу резултата је присустцовала и директорка Школе Сњежана Којић. Представници Школе су учествовали на коктелу који је приредио Савез фризерских клубова Београда.

Списак ученика, учесника такмичења:
1. Биса Бислимовић (други разред),
2. Владанка Вукосављевић (други разред),
3. Тијана Младеновић (други разред),
4. Амела Таировић (други разред).

Остварени резултати у категорији мини вал:
прво место – Владанка Вукосављевић, освојена медаља и диплома,
друго место – Биса Бислимовић, освојена медаља и диплома,
шесто место - Амела Таировић, освојена диплома,
седмо место - Тијана Младеновић, освојена диплома.

Остварени резултати у категорији свадбена фризура:
четврто место – Владанка Вукосављевић, освојена диплома,
пето место – Биса Бислимовић, освојена диплома,
осмо место - Тијана Младеновић, освојена диплома,
десето место - Амела Таировић, освојена диплома.