Међународно такмичењу мушких и женских фризера “Serbia Hair Open“ у Новом Саду

Датум: 11. Mart 2020 22:18 Категорија: Достигнућа

Међународно такмичење мушких и женских фризера „Serbia Hair Open“ одржано је у хали Новосадског сајма у Новом Саду, 03. новембра 2019. године у организацији Савеза фризерских клубова Србије и Новосадског клуба фризера.

У пратњи ученика су били: Анђелка Сужњев, наставница практичне наставе и Миљан Вукадиновић, организатор практичне наставе и координатор школског тима за такмичења средње школе.
Списак ученика, учесника манифестације:
1. Биса Бислимовић (трећи разред),
2. Владанка Вукосављевић (трећи разред),
3. Момир Шеган (први разред).
Ученици су се такмичили у категоријама свадбена фризура и мини вал. Све фризуре су рађене на школским луткама.
Остварени резултати у категорији школски мини вал:
прво место – Биса Бислимовић, освојен пехар и диплома,
друго место - Владанка Вукосављевић, освојен пехар и диплома,
осмо место - Момир Шеган, освојена диплома.
Остварени резултати у категорији свадбена фризура:
пето место - Биса Бислимовић, освојена диплома,
седмо место - Владанка Вукосављевић, освојена диплома.
Манифестација је протекла у најбољем реду. Ученици су показали велику одговорност. У паузи такмичења ученици су имали прилику да присуствују стручним презентацијама нових производа познатих светских произвођача , као и стилова у раду признатих фризера.