Свети Сава - школска слава

Датум: 12. Mart 2020 00:16 Категорија: Новости

Школску славу -Светог Саву обележили смо пригодним програмом.Приредби је претходило традиционално сечење славског колача, након чега се ђацима, наставницима и гостима беседом обратио свештеник Драгомир Убипариповић. После тога, је уследила приредба која је започела песмом хора основне школе, отпевана је химна Светом Сави, а затим су ученици основне и средње школе наизменично изводили рецитације, драмске приказе и говорили о значају дела Светог Саве за наш народ.

Посебно место у приредби су имали и ученици-женски фризери са својим креацијама на ученицима-моделима. Залагање и труд ученика и њихове наставнице Анђелке Сужњев награђен је великм аплаузом свих присутних. У приредби је учествовало пет ученика-фризера и пет ученика-модела.
Чланови Бизнис кошаркашке лиге већ дуги низ година обрадују нашу децу вредним поклонима поводом Светог Саве- школске славе. Тако су учинили и ове године и ми им од свег срца захваљујемо.