Уређивање школског дворишта

Датум: 27. April 2021 22:29 Категорија: Новости

Пролећно уређивање школског дворишта

Радујући се што смо поново у школи, после наставе на даљину и доласка пролећа, потрудили смо се да уредимо наше дворише да би оно постало и више него обично.

Тако смо у сарадњи са
Заводом за васпитање деце и омладине направили пролећну акцију уређења заједничког дворишта.

Прво је уређен амфитеатар на отвореном, промењене кошаркашке табле и замењена заштитна метална ограда иза голова за мали фудбал. Додали смо справе за спорт и рекреацију, офарбали жардињере и у њима посадили цвеће и офарбали металне конструције за кошаркашке табле.

Од редовних активности покошена је трава и орезано дрвеће. У ходнику који води ка главном улазу у школу уградили смо видео надзор, ради боље безбедности свих.

Нове кошаркашке табле